Często zadawane pytania ...

Niestety nie. Nie można zmienić regionu w systemie nawigacyjnym Toyota czy też Lexus. Wszystkie aktualizacje map są kompatybilne tylko z modelami sprzedawanymi na rynek europejski i nie są wymienne. Nie można instalować map Europy na modelach produkowanych na rynek amerykański i odwrotnie. 

Jeśli nie możesz rozpoznać nawigacji na podstawie zdjęć w menu „aktualizacja”, nie ma nic prostszego niż wypełnienie formularza zamówienia ze zdjęciem menu nawigacji. Wystarczy kliknąć „zamówienie”, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Większość aktualizacji zawiera poprawki błędów w oprogramowaniu układowym oraz najnowsze dane z dróg. Wszystkie aktualizacje są dostarczane z instrukcją obsługi, kodem aktywacyjnym i danymi map, które należy wypakować na pamięć USB. W zależności od systemu czas aktualizacji w aucie to 30 – 90 min. Więcej szczegółów w opisie aktualizacji.

W zależności od wersji, mapy obejmują następujące kraje:

Andora, Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Włochy, Wielka Brytania.

Aby korzystać z nawigacji w systemie multimedialnym Toyota Touch, należy zainstalować zewnętrzny moduł nawigacyjny wraz z anteną gps.

Loading...